مكتبه السلطان – كتاب صوتى «ماتاهارى، جاسوس» أثر: Paulo Coelho

 پائولو کوئلیو (زاده ۲۴ اوت ۱۹۴۷) نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. او از سال …

 پائولو کوئلیو (زاده ۲۴ اوت ۱۹۴۷) نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. او از سال ۲۰۰۷ سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی است.

«پائولو کوئیلو در کتاب جاسوس زندگی واقعی و پر فراز و نشیب زنی رقاص و رامشگر را به زبانی ساده و جذاب نوشته است. زنی که به عنوان جاسوس علیه فرانسه در برابر جوخه اعدام ایستاد.
ماتاهاری لقب زنی زیبابود که بی پروا و گاه نیمه عریان در برابر دیده گان هزاران تن می رقصید و با حرکات موزون خود همگان را مسحور می کرد. ماتاهاری در هلند متولد شد و در اندونزی رقص بومی جاوه را یاد گرفت و سرانجام به کشور فرانسه مهاجرت کرد. دیری نپایید که تبدیل به یک چهره ی معروف شد و توانست با ابداع سبک جدیدی از رقص در میان افراد سرشناس نفوذ کند. اما زندگی او در دوران جنگ دستخوش تحولات عظیمی گردید. ماتاهاری در دوران زندگی خود، قربانی تجاوز، خشونت خانگی و تبعیض بود و در نهایت به عنوان جاسوس اعدام شد. اما او به خود جرات داد همانگونه که دوست دارد زند گی کند و بهای آن را نیز پرداخت كند.»

در سال ۱۹۸۲ کوئلیو اولین کتاب خود را بنام آرشیوهای جهنم منتشر کرد که با شکست مواجه شد.سال بعد، کیمیاگر را نوشت و آن را از طریق یک ناشر کوچک برزیلی در۹۰۰ نسخه منتشر کرد. او سپس یک چاپخانه بزرگتر پیدا کرد، و با انتشار کتاب کیمیاگر، به پرفروشترین کتاب برزیلی تبدیل شد. بیش از ۶۵ میلیون نسخه از کیمیاگر به فروش رفته و به یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌ها در تاریخ تبدیل شده‌است، این کتاب به بیش از ۷۰ زبان ترجمه شده‌است که هفتاد و یکمین آن زبان مالتی بود، به دلیل داشتن رکورد بیشترین تعداد ترجمه به زبان‌های مختلف در فهرست رکوردهای جهانی گینس قرار گرفت به عنوان کتابی از یک نویسنده زنده که به بیشترین زبان‌های دنیا ترجمه شده‌است
.
#دنياي_كتاب_گويا
#دوستان_ما_را_سابسكرايب_كنيد

#كتاب_صوتي
#کتاب_نایاب
#کتاب_جالب
#کتاب_جدید
#کتاب_صوتی_رایگان
#کتاب_ممنوعه
#کتابخانه_اینترنتی
#انتقاد
#دانلود_کتاب_pdf
#دانلود_کتاب_ممنوعه
#دانلود_کتاب_گویا
#دانلود_کتاب_خاص
#سیاست
#ادبیات
#جامعه_شناسی
#داستان
#رمان
#روانشناسی

أترك تعليقا

مشاركة
مكتبه السلطان – كتاب صوتى "ليطمئن قلبي" أدهم شرقاوي الجزء الأول "كتب صوتية أدهم شرقاوي"
مكتبه السلطان – كتاب صوتى شرلوک هولمز (سر آرتور كانن دويل)